czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 grudnia 2014
  • 11 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3276

Kolędy i pastorałki w Zabrzegu

Za nami:

Lubisz śpiewać? Znasz teksty kolęd lub pastorałek? Weź udział w konkursie, który odbędzie się w Zabrzegu.

Reklama

Stowarzyszenie Chóru św. Józefa zaprasza do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 10-11 stycznia w kościele p.w. św. Józefa w Zabrzegu.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto zechce podzielić się radością płynącą z Narodzenia Pańskiego poprzez swój śpiew - dzieci, młodzież, jak również dorośli - soliści jak i grupy muzyczne. Każdy wykonawca otrzyma dyplom uczestnictwa, a dla laureatów przewidziane są nagrody.

- Mamy nadzieję, że to wydarzenie, pomimo towarzyszącego ducha rywalizacji, pozwoli stworzyć bożonarodzeniową wspólnotę radości z narodzin Pana - mówią organizatorzy.

Zgłoszenia można dokonać osobiście lub telefonicznie u organistów parafii św. Józefa w Zabrzegu (tel. 501-315-293), u prezesa Stowarzyszenia Chóru św. Józefa w Zabrzegu (tel. 602-394-091) oraz na stronie internetowej: konkurskoled.cba.pl.

konkurs kolęd i pastorałek

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.