czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 grudnia 2014
  • 3 lutego 2015
  • wyświetleń: 1120

Halla Nordfjord wystąpi w Bugsy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Jazz Club" podaj

Za nami:

Halla Nordfjord, Islandka o pięknym, ściszonym wokalu, grająca na gitarze wystąpi 3 lutego w Pszczynie. Koncert odbędzie się we wtorek, 3 lutego o godzinie 19.00 w Bugsy's Jazz Club.

ReklamaKiedy Halla Nordfjörd przyleciała po raz pierwszy do naszego kraju, nikt do końca nie wiedział, czego się spodziewać po jej występach. Ostatecznie wszędzie grała dla pełnych sal kameralnych klubów. Jej druga wizyta w Polsce pokazała, jakie jest zainteresowanie Islandką. Zagrała 20 koncertów dzień po dniu - od morza po góry! Większość występów była wyprzedana! Występowała w największych miastach i małych miasteczkach. Przyjęcie polskiej publiczności zaskoczyło nawet samą artystkę! Nasza widownia niemal Ją pokochała, o czym może świadczyć kilkaset sprzedanych płyt demo podczas tournee!

Warto sprawdzić talent Halli teraz, zanim stanie się znaną, kolejną świetną wizytówką Islandii! Właściwie po pięciu wizytach w Polsce już nią została!

Więcej o Halli:
www.facebook.com/hallanorth
www.myspace.com/hallaboa
www.soundcloud.com/hallanorth

Kontakt w Polsce:
Mini Agencja Koncertowa "Borówka": borowka.music@gazeta.pl, www.borowkamusic.pl

LOGOTRANS ZBIGNIEW MAKUCHOWSKI


Bugsy's Music Restaurante

43-200 Pszczyna
ul. Łokietka 2

tel. 32 2105799Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Jazz Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Jazz Club" podaj