czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2015
  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 1463

Pianino i gitara dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Już 1 września zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich chętnych do uczestnictwa w indywidualnych lekcjach gry na gitarze lub pianinieGitara - zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

Pianino - zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym wymagającym instrumencie daje możliwość wszechstronnego rozwoju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Zajęcia trwają od września do czerwca (dwa semestry szkolne). Coroczną tradycją stał się koncert podsumowujący wielomiesięczną naukę. W czerwcu 2016 roku wszyscy uczestnicy zajęć będą mogli zaprezentować efekty swojej pracy na zorganizowanym specjalnie dla nich pokazie.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj