Rozrywka

  • 25 września 2015
  • 28 września 2015
  • wyświetleń: 1584

Zapisz się na zajęcia APC

W poniedziałek, 28 września rozpoczynają się zajęcia w "Akademii Pięknego Czasu".

W semestrze zimowym rusza nowy kurs - warsztaty komputerowe od 1 października w każdy czwartek w godzinach 16.30-18.00 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w sali nr 43. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: (32) 215-30-34. Zapisy oraz opłaty w wysokości 70 zł za semestr (od 28 września do 11 grudnia) przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Regulamin "Akademii Pięknego Czasu" dostępny jest na stronie www Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach w zakładce "Akademia Pięknego Czasu".

Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie internetowej http://www.mbp.czechowice-dziedzice.pl w zakładce "Akademia Pięknego Czasu" oraz od 28 września w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, Wypożyczalni oraz Filii Nr 10.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.