czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 listopada 2015
  • 4 listopada 2015
  • wyświetleń: 914

Minimaraton Bonda w Kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Nocne Maratony Filmowe prezentują: Minimaraton Bonda z przedpremierowym pokazem filmu Spectre!

Reklama

Minimaraton Bonda w Kinie Helios


Już 4 listopada o godzinie 20.00, kina Helios zapraszają na Minimaraton Bonda! Zagramy dwie najnowsze części przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości - James Bonda. Zaczniemy od Skyfall, a już w chwilę później pierwsze, przedpremierowe pokazy jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - Spectre. Czeka nas ekscytujący wieczór z dynamiczną, zapierającą dech w piersiach akcją, wspaniałymi efektami specjalnymi i prawdopodobnie ostatnim film o agencie 007 z Danielem Craigiem w roli głównej. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie http://www.helios.pl w zakładce: Seanse specjalne.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj