Rozrywka

  • 9 lutego 2016
  • wyświetleń: 1368

"Moje córki krowy" w Klubie Seniora

Filmowy Klub Seniora zaprasza do kina Świt na polski obraz "Moje córki krowy". Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 11 lutego o godzinie 16.00.

Marta, gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia tkwi w dalekim od ideału małżeństwie, wychowując nastoletniego syna. Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.Czas trwania: 1 godz. 28 min.
Reżyseria: Kinga Dębska
Scenariusz: Kinga Dębska
Gatunek: dramat, komedia
Produkcja: Polska
Obsada: Agata Kulesza (Marta Makowska), Gabriela Muskała (Kasia), Marian Dziędziel (Tadeusz Makowski), Małgorzata Niemirska (Elżbieta Makowska), Marcin Dorociński (Grzegorz)


Dla seniorów (legitymacja emeryta lub rencisty) cena biletu 8 zł. Dla pozostałych widzów 12 zł.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj