czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 stycznia 2006
  • wyświetleń: 841

Najlepszy film FDF

Najlepszy film FDF


Szwedzki film "Jak w niebie" został wybrany przez czechowicką publiczność jako najlepszy film zakończonych w zeszłym tygodniu Festiwalu Dobrych Filmów. Warto wspomnieć, że ten wynik jest identyczny z ankietą przeprowadzoną na portalu czecho.pl.

Film w reżyserii Kay'a Pollak'a był w zeszłym roku nominowany do Oscara w kategorii najlepszego filmu zagranicznego. Jest to opowieść o znanym szwedzkim kompozytorze, który znudzony światowym życiem, wraca po latach do rodzinnego miasteczka.

Drugim docenionym przez publiczność filmem jest norweski film Hawaje, Oslo. Trzecie miejsce zdobył natomiast film w reżyserii Niki Caro - Jeździec wielorybów.

Organizatorzy FDF dla wszystkich uczestników Festiwalu przygotowali bonusy, tj. specjalne ceny biletów na film "Ty i ja" (8zł - po okazaniu karnetu FDF) oraz na koncert Kuby Sienkiewicza (10zł - po okazaniu karnetu FDF)

ups / czecho.pl

--------------------

Wyniki ankiety przeprowadzonej na portalu czecho.pl

Najlepszy film Festiwalu Dobrych Filmów 2006

1. Jak w niebie - 22%
2. Jeździec wielorybów - 20%
3. Zakochani widzą słonie - 17%
4. Guzikowcy - 11%
5. Dzielnica - 8%
5. Moja Droga Wendy - 8%
7. Nie wracaj w te strony - 4%
7. Hawaje, Oslo - 4%
9. Manderley - 2%
10. Ukryte - 0%

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.