czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 maja 2016
  • 5 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2553

XII Osiedlowy Dzień Dziecka - gry, konkursy i dmuchańce

Za nami:

W niedzielę, 5 czerwca Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach organizuje po raz dwunasty Osiedlowy Dzień Dziecka.

Reklama

W programie imprezy przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi: gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, dmuchane atrakcje i inne. Organizatorzy zaplanowali także przerwę na ciepły posiłek w godz. 13.00-14.00 połączoną z podsumowaniem wyników gier i konkursów. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a wszystkie dzieci - okolicznościowe upominki.

Harmonogram imprezy

  • 10.30-13.30 - gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, wydawanie napojów chłodzących,
  • 13.00-14.00 - wydawanie ciepłych posiłków, podsumowanie wyników gier i konkursów,
  • 14.00-16.00 - wręczenie upominków nagrodzonym w grach i konkursach ogrodowych, wydawanie dla dzieci okolicznościowych upominków.


Zapisy na imprezę przyjmowane są w dniach od 18 do 31 maja w Domu Działkowca na terenie Ogrodu Relaks od godziny 15.00 do 18.00. Telefon kontaktowy - 603-067-422 (Wiesław Mnich). Liczba uczestników ograniczona. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, rok urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika (lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie. Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 7 zł (na ciepły posiłek).

Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka" jako współorganizatora imprezy.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.