czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 lutego 2006
  • wyświetleń: 3423

Nowe forum na czecho.pl

Reklama

Nowe forum dyskusyjne zostało uruchomione na portalu czecho.pl. Na jakie zmiany mogą liczyć klubowicze czecho.pl? - przede wszystkim zostało przywrócone logowanie. Na razie dostępne jest również forum bez logowania, ale docelowo zostanie zlikwidowana taka możliwość. Forum pozostanie więc w niedalekiej przyszłości tylko dla zalogowanych klubowiczów portalu czecho.pl.

Na forum warto się wypowiadać, gdyż każda wypowiedź jest zliczana. Gdy klubowicz będzie miał na swoim koncie 500 postów, otrzymuje od portalu czecho.pl status weterana oraz 50 klubowych punktów. Punkty będzie można oczywiście wymienić na nagrody - koszulki, czapeczki czecho.pl oraz bilety do kina, na koncerty itp.

Punktujemy również autorów wypowiedzi "na wysokim poziomie". Każdy klubowicz będzie mógł ocenić posty innych klubowiczów i przyznać im swój głos. Po zebraniu 50 głosów klubowicz otrzymuje od czecho.pl status klubowicza "na poziomie" oraz 50 klubowych punktów.

Jest też druga strona medalu. W przypadku złamania regulaminu forum dyskusyjnego klubowicz otrzymuje żółtą kartkę, a 5 żółtych kartek daje w efekcie czerwoną. Czerwona kartka to z kolei odjęcie 50 punktów z konta klubowicza. Zachęcamy więc do przemyślanych wypowiedzi i przestrzegania regulaminu forum.

Dodatkowo przeglądając forum można w każej chwili zobaczyć profil klubowicza oraz wysłać mu prywatną wiadomość.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się z Waszą akceptacją. Czekamy również na Wasze opinie i sugestie dotyczące nowego forum. Ono jest przede wszystkim dla Was i to od Was zależy jaki będzie miało finalny kształt.

Zespół portalu czecho.pl

www.forum.czecho.pl class=dodaj>[wejdź na forum]

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.