czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2006
  • wyświetleń: 1409

Walentynki w Czechowicach

Reklama

Walentynki w Czechowicach


Dziś 14 luty czyli Dzień Zakochanych – Walentynki. Dla jednych dzień ważny i wyczekiwany dla innych taki jak każdy inny. Zdania jak zawsze podzielone, ale nie zaszkodzi przyjemnie spędzić wieczoru w miłym towarzystwie i okolicznościach. Pamiętajcie Walentynki to przecież nie tylko dzień zakochanych, ale i kochanych, kochających, podkochujących się i kochliwych...

W Polsce Walentynki obchodzone są zaledwie od kilku lat. Jak można będzie je spędzić w Czechowicach, o tym już poniżej.

W kinie Świt będzie coś dla zakochanych. Przygotowana została specjalna oferta i filmy właśnie na tą okazję. 14 lutego na ekranie kina będzie można zobaczyć film Naga prawda o miłości oraz Ty i Ja i wszyscy, których znamy. W filmach tych oczywiście o miłości, można dowiedzieć się jak na przykład daleko można się posunąć, aby sprawdzić swojego faceta. Cena biletu na te właśnie seanse to 18 zł od pary.

W Alchemii Smaków z kolei już od godziny 19.00 rozlegać się będzie przyjemna i nastrojowa muzyka na żywo. Zagrają dwie skrzypaczki, w repertuarze tylko i wyłącznie romantyczne melodie.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.