czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 lutego 2006
  • wyświetleń: 2290

W sobotę koncert Avalanche

Reklama

W sobotę koncert Avalanche


Avalanche to czterech Panów: Bartosz Słatyński (wokal, gitara, skrzypce), Michał Gołuchowski (bas), Tomek Gołuchowski (gitary), Sebastian Boba (bębny). Zespół zagra 25 lutego (sobota) o 19.00 w Pubie Galicja w Czechowicach.

Zespół powstał w listopadzie 2002 roku. W marcu 2003 w katowickim Cyberstudio Avalanche zarejestrował kilka swoich piosenek. Od tej też pory zespół rozpoczął działalność koncertową i zajął się promocją nagranego materiału w lokalnych stacjach radiowych. Jedne z bardziej znanych piosenek to „Obojętność” i „W myślach”.

Wstęp na koncert to koszt 8 zł. My mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten właśnie koncert. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie i przesłać go na adres redakcji: redakcja@czecho.pl. Pytanie brzmi:

Zespół Avalanche wziął udział w Koncercie Debiuty 42. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2005, które miejsce zajął zespół?

Avalanche zajął trzecie miejsce w Koncercie Debiuty, a taką właśnie odpowiedź przesłał do nas Michał i do niego należy podwójne zaproszenie na koncert. Gratulujemy.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.