czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 maja 2016
  • 5 września 2016
  • wyświetleń: 6300

[NOWE ZDJĘCIA] LemON i Acid Drinkers zagrali na Żubrowisku!

W pierwszą sobotę września w Łące odbyło się Żubrowisko. Gwiazdami tegorocznej edycji były zespoły LemON i Acid Drinkers. Ich występy poprzedziły młode zespoły, które zakwalifikowały się do 13. Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych.

Reklama

Żubrowisko 2016 - 03.09.2016 · fot. Piotr Kubica


Żubrowisko 2016 - Acid Drinkers - 03.09.2016 · fot. wiktoria / pless.pl


Żubrowisko 2016 - LemON - 03.09.2016 · fot. wiktoria / pless.pl


"Żubrowisko" to tradycyjnie idealna okazja dla młodych zespołów do zaprezentowania się na scenie i zdobycia cennych nagród. Zgłoszenia można było nadsyłać od 15 czerwca do 15 lipca. Ostatecznie do przeglądu zakwalifikowało się sześć zespołów, których członkowie wezmą udział w warsztatach z gitary, perkusji i wokalu prowadzonych przez profesjonalnych muzyków.

Laureatem przeglądy zespołów muzycznych został w tym roku zespół Dream Atlas z Pszczyny w składzie: Michał Mikołajec (wokal), Korneliusz Flisiak (instrumenty klawiszowe), Maciej Kluss Jr. (gitara), Łukasz Droździk (bass) i Filip Malinowski (perkusja). O wygraną rywalizował z SLIVER (Tychy), TainT (Pszczyna), Double Blind (Tychy), SPOLISH RADIO (Pszczyna) i Synesthesia (Pszczyna).

Żubrowisko 2016 - Dream Atlas - 03.09.2016 · fot. wiktoria / pless.pl


Rozdanie nagród i przesłuchanie - zespół sPolish Radio


Członkowie wszystkich zakwalifikowanych zespołów wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych muzyków. W tym roku wokalistów szkoliła Barbara Broda-Malon - wokalistka, aktorka, certyfikowany mentor wokalny Natural Voice Perfection. Warsztaty prowadzili także członkowie zespołu Lizard - gitarzyści swoje umiejętności szlifować mogli pod okiem Damiana Bydlińskiego, natomiast perkusistów pod opiekę wziął Mariusz Szulakowski.

Żubrowisko 2016 - 03.09.2016 · fot. Grzegorz Załucki


Organizatorami przeglądu byli: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Cinematographer Productions. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli starosta pszczyński, Paweł Sadza oraz burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol.

Żubrowisko 2016 - Łamiłuki - 03.09.2016 · fot. wiktoria / pless.pl


Żubrowisko 2016 · fot. Powiat

aka / czecho.pl
źródło: Powiat pszczyński

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.