Rozrywka

  • 14 lipca 2016
  • 15 września 2016
  • wyświetleń: 2961

Rap z Brooklynu w RudeBoy: koncert Jeru The Damaja

Za nami:

Koncert reprezentanta Gang Starr Foundation, klasyka gatunku i jednego z pionierów Rapu z Brooklynu 15 września w RudeBoy Club.

Bielsko-Biała będzie jednym z piętnastu miast podczas polskiej trasy koncertowej Jeru. Na trasie oprócz klasyków, będzie można usłyszeć utwory z nowego albumu "The Hammer".

jeru the damaja


Od początku swojej kariery Jeru The Damaja był mocno związany z grupą Gang Starr (Guru, DJ Premier), był częstym gościem na ich płytach. Dwa pierwsze albumy w całości wyprodukował sam DJ Premier. Jeru należał do legendarnego składu Crooklyn Dodgers powołanego na potrzeby sound track'u do filmu Spike'a Lee "Clockers".

Twórczość Jeru można zaklasyfikować do świadomego rapu jego teksty są przepełnione przekazem wiedzy i pozytywnych wartości. Od 2007 Jeru miał przerwę w muzycznych wydawnictwach, z wyjątkiem nagranego w Polsce utworu z Slums Attack (Peja, DJ Decks) i z OSTR.Bilety: 25/30 zł. Miejsca stojące. Wstęp bez ograniczeń wiekowych.
Otwarcie bram o 19.00

zk / czecho.pl

źródło: RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj