czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2016
  • 1 września 2016
  • wyświetleń: 1675

Nabór do Ogniska Muzycznego przy Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Już 1 września Miejski Dom Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne Ogniska Muzycznego w klasie pianina, gitary i keyboardu. Zajęcia trwają od września do czerwca (dwa semestry szkolne), a czerwcowy,coroczny koncert podsumowujący naukę jest okazją do zaprezentowania efektów wielomiesięcznej pracy.

GitaraZajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

PianinoZajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym niewymagającym instrumencie daje możliwość wszechstronnego rozwoju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

KeyboardZajęcia prowadzone są indywidualnie. Stosunkowo łatwa nauka gry na tym instrumencie pozwala dziecku bardzo szybkie osiąganie sukcesów i zaprezentowanie swoich umiejętności na specjalnie zorganizowanych koncertach.

Uczniowie poznają i grają utwory zarówno muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. Zachęcani są także do jednoczesnej gry i śpiewu co umuzykalnia młodzież i pozwala rozwijać ich wszechstronne zdolności.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj