Rozrywka

  • 25 sierpnia 2016
  • 7 września 2016
  • wyświetleń: 1909

Zajęcia Joli Fasoli w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia rytmiczno-słuchowe, naukę śpiewu, tańca, gry na instrumentach.

RYTMIKA to zajęcia, na których rytm ciała i rytm muzyki wzajemnie na siebie oddziałują. Została stworzona po to, by wzmacniać w każdym dziecku koncentrację oraz pewność ruchową, duchową, emocjonalną. To również śpiew, wyobraźnia przestrzenna ćwiczona w ruchu improwizowanym i tańcu, wzbogacenie słownictwa przez uczenie się piosenek oraz pokonywanie tremy podczas występów publicznych.

RYTMIKA to zajęcia stworzone, by poprawić zdolności nie tylko muzyczne, ale przede wszystkim kształtować procesy psychiczne i fizyczne, ułatwić dziecku funkcjonowanie na późniejszym etapie kształcenia i w dalszym w życiu

RYTMIKA to dobra zabawa. Uczęszczanie dziecka na zajęcia ułatwia podjęcie nauki w szkole, odnalezienie się w nowej grupie, sytuacji i środowisku.
Na szczęście dzieci nie wiedzą, że na rytmice uczą się tylu potrzebnych rzeczy. Przychodzą więc chętnie, doskonale się bawią i mam nadzieję, że te zajęcia pozostaną im na długo w pamięci.

Zajęcia prowadzi mgr Jolanta Krzanowska, absolwentka AM w Katowicach na wydziale rytmiki, doświadczony pedagog w pracy z małymi dziećmi.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy 7 września:
- godz. 16.30 - grupa 3-4 latki
- godz. 17.30 - grupa 5-6 latki

Zapisy przyjmuje sekretariat MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj