czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 września 2016
  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 1803

Kurs tańca weselnego w Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na kurs tańca weselnego - użytkowego dla początkujących, tańczonego w parach, który w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany.

Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego. Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę.Na zajęcia kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha... oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego. W czasie zajęć uczymy jak zachować prawidłową postawę, znajdować rytm w melodiach szybszych i wolniejszych oraz poznajemy sekrety prowadzenia, tak, aby każdy z uczestników naszych zajęć był w stanie opanować realizowany materiał i w przyszłości zabłysnąć na parkiecie. Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Pierwsze zajęcia: 22 września, kolejne będą odbywać się w czwartki o godzinie 19.15.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj