czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 listopada 2016
  • 25 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5523

Najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

"Bogowie" to najnowszy spektakl popularnego Kabaretu Młodych Panów. Jeśli chcesz zapomnieć o swoich problemach, oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat humoru - ten wieczór jest właśnie dla Ciebie!

Reklama

25 stycznia o godzinie 17.30 w Hali Sportowej w Goczałkowicach-Zdroju odbędzie się występ Kabaretu Młodych Panów. Bilety można nabyć w GOK Goczałkowice-Zdrój, MDK w Czechowicach-Dziedzicach, bądź na stronie: http://www.kmp.art.pl/wystepy.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. "Bogowie". Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie.

Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile Bogiem własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody Bóg? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

"Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie". Erich Fromm

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj