czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 lutego 2017
  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 1602

Tradycyjna śląska biesiada z Jorgusiami i Markiem Szołtyskiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj

Za nami:

Miasteczko Twinpigs w Żorach zaprasza 3 lutego o 19.00 na Tradycyjną Śląską Biesiadę, którą poprowadzi znany i lubiany zespół Jorgusie.

Nowe Miasto Sp. z o.o.,Twinpigs - Miasteczko Westernowe


Tradycyjna Śląska Biesiada cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszym regionie. Aby wyjść naprzeciw fanom Tradycyjnych Biesiad Śląskich postanowiliśmy wpisać je jako cykliczne do kalendarza imprez Restauracji Panna Maria Texas. Raz w miesiącu Zespół Jorgusie (www.jorgusie.pl), prowadzący biesiadę, zadba o dobrą zabawę i sporą dawkę tradycyjnych śląskich akcentów.

Ludzie bardzo lubią się bawić - wręcz potrzebują tego, zatem będziemy razem z nimi śpiewać znane, lubiane , a czasem zapomniane śląskie piosenki, ale nie tylko. Sięgniemy również do wspaniałych biesiadnych śpiewek po to, żeby powstał naprawdę rodzinny nastrój i chcemy publiczności dać odczuć, że tę biesiadę tworzymy razem. Oprócz tego naszych gości czekają konkursy, kawały, taniec, anegdoty. Będziemy w nich nawiązywać do śląskich zwyczajów, żeby biesiadnicy mogli się czegoś dowiedzieć o naszym regionie i obyczajach. Nie zabraknie również śląskiej kuchni, rzemiosła ludowego i oczywiście naszej gwary. Wszystko to ma stanowić o jej inności i oryginalności - mówi w wywiadzie Jerzy Moskała, Prezes Stowarzyszenia Dziedzictwo Kultury oraz lider zespołu Jorgusie.Wszystkie gryfne frelki i szykōwne karlusy, młōde i stare, Ślōnzoki, krojcoki i gorole szykujcie się na biesiada do Panny Marii Texas we Żorach! Rychtujcie się na piątek 03 lutego 2017.

UWAGA - gość specjalny MAREK SZOŁTYSEK!

Bilety w cenie 35 PLN Rezerwacja miejsc oraz szczegółowe informacje pod nr.:
  • tel: +48 32 41 60 800
  • tel: +48 32 41 60 809
  • e-mail: bok@twinpigs.zory.pl


Dla każdego uczestnika piwo lub napój bezalkoholowy oraz tradycyjny śląski poczęstunek gratis!

Bilety do nabycia online na naszej stronie internetowej (www.twinpigs.zory.pl) oraz stacjonarnie w kasach Parku Wodnego Aquarion i Hotelu Texas w Żorach.

Miasteczko Westernowe Twinpigs

44-240 Żory
ul. Katowicka 24

tel. +48 32 41 60 809
tel. +48 32 41 60 806Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Twinpigs - Miasteczko Westernowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj