Rozrywka

  • 18 kwietnia 2017
  • 23 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2902

Stand-Up + Impro: Michał Kempa & teatr improwizowany Humbuk

Materiał partnera:

W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 19.00 na scenie Stand-Up Bielsko-Biała wystąpi Michał "Kempa" Kempa wraz z teatrem improwizowanym Humbuk. To będzie wyjątkowy wieczór, w którym klasyczny Stand-Up spotka się z improwizacją do inspiracji płynącej z widowni.Michał Kempa

Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, Sali kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Był współprowadzącym program Lubię to w TVP1. Obecnie występuje w piwnicach. Dużo biega, bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji. A on ciągle biega. I dalej bolą go piszczele. Nie śmieszność, subtelność i dużo Boba Dylana. Żal, żal, więcej żalu!

P.S. Jest mistrzem, absolutnym mistrzem w długich nudnawych anegdotach i ma przerost lewego kolana.Humbuk

Warszawska grupa teatru improwizowanego Humbuk została założona w 2014 roku, choć jej członkowie - aktorzy, stand-uperzy, komicy i pozostali (nazwijmy ich artystami z powołania) - znają się i grają ze sobą od blisko trzech lat. Od momentu debiutu - wiosną 2015 roku - są stałym elementem repertuaru warszawskiego Klubu Komediowego.Zdążyli już odbyć anglojęzyczne warsztaty improwizacyjne w Chicago oraz wystąpić na Warsaw Improv Festival 2017 - pierwszym międzynarodowym festiwalu improwizacji teatralnej w Polsce. Grupa do swoich występów zapraszała już między innymi muzyka Dawida Podsiadłę, rapera Vienia, czy pisarzy: Katarzynę Bondę i Karola Mrozińskiego. Ich spektakle nie mają scenariusza, a każda scena jest wymyślana na żywo, na oczach publiczności. Po prostu. Słuchają się i patrzą sobie w oczy. Lata treningu, morze akceptacji! Gdy nie robią impro, podkładają dubbingi, piszą stand-up i wymyślają skecze. Prywatnie są koneserami dziwności, którzy w wolnym czasie siedzą na warszawskim placu Zbawiciela, dyskretnie podglądając rzeczywistość.

Bilety: przedsprzedaż: 25 pln, w dniu występu: 30 pln do nabycia online: https://humbuk.evenea.pl/ oraz w następujących punktach sprzedaży:
  • Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała,
  • Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała.


Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj