czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2017
  • wyświetleń: 1612

Wyjazd na Jurę Krakowsko-Częstochowską z Akademią Pięknego Czasu

Akademia Pięknego Czasu zaprasza 19 sierpnia na wyjątkową wycieczkę na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 7.00.

Koszt wyjazdu to 70,00 zł (autokar, ubezpieczenie, przewodnik, bilety wstępu). W programie: spacer z Mirowa do Bobolic, zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu oraz Grodu na Górze Birów, Pustynia Błędowska, czas wolny w Olkuszu.

Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. (32) 215-30-34 do dnia 11.08.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Informujemy, że po 17.08. niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.

kk / czecho.pl
źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.