czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 lipca 2017
  • 22 lipca 2017
  • wyświetleń: 2141

Paweł Kukiz - koncert charytatywny w Twinpigs w Żorach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj

Za nami:

Dzisiaj na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs w Żorach wystąpi Paweł Kukiz. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Na teren miasteczka będzie można już wejść bezpłatnie od godz. 15:00.

Loading...


Paweł Kukiz to artysta, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Twórca niezliczonej ilości przebojów takich jak: O Hela, Całuj mnie, Bo tutaj jest jak jest czy największy przebój Festiwalu w Jarocinie Skóra. 22 lipca w Żorach zagra dla chorych na SM w ramach kampanii SyMfonia serc.

  • Kiedy: 22 lipca 2017
  • Gdzie: Miasteczko Westernowe Twinpigs
  • Wstęp bezpłatny od godziny 15:00
  • Koncert: godzina 18:00
  • Support: SzachMat / Ampli Fire


SyMfonia serc to kampania społeczno - informacyjna, która ma na celu podnoszenie poziomu świadomości społecznej i wiedzy na temat stwardnienia rozsianego i tym samym przeciwdziałanie dyskryminacji osób chorych. W jej ramach prowadzonych jest wiele różnorakich działań: eventy, konkursy, koncerty, akcje informacyjne i konferencje. 22 lipca SyMfonia Serc zagości w Żorach, gdzie odbędzie się debata na temat "Życie z SM".

  • Kiedy: 22 lipca o godzinie 16:00
  • Gdzie: Sala konferencyjna na terenie miasteczka Twinpigs


W trakcie debaty można będzie dowiedzieć się m.in. czym jest SM i jakie są jego konsekwencje dla chorego i jego rodziny. Koncert zaś będzie wielkim wydarzeniem dla miłośników dobrej muzyki, które połączy przyjemne z pożytecznym, czyli koncert i szerzenie wiedzy o SM.

Podczas wydarzenia będzie można spotkać wolontariuszy rozdających materiały informacyjne i zamienić z nimi kilka słów, do czego gorąco zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy na oba wydarzenia! Zachęcamy również do korzystania z atrakcji, części rozrywkowej oraz restauracyjnej Twinpigs podczas wydarzenia!

Zanim wystąpi Paweł Kukiz, publiczność rozgrzeją dwa zespoły: Szachmat i Ampli Fire

Nowe Miasto Sp. z o.o.,Miasteczko Westernowe Twinpigs


Stwardnienie rozsiane to jedna z najczęściej występujących w światowej populacji chorób układu immunologicznego. Na świecie choruje na nią blisko 2,5 miliona osób. W Polsce populacja chorych szacowana jest na około 45 tysięcy osób. Stwardnienie rozsiane nazywa jest chorobą młodych dorosłych, ponieważ diagnoza stawiana jest najczęściej wśród osób w przedziale wiekowym 20- 40 lat. Wśród zdiagnozowanych 6 na 10 pacjentów to kobiety.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) jest jedyną ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby chore na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Zrzesza ok. 6 tys. członków w 25 oddziałach na terenie całej Polski.

Więcej informacji o stwardnieniu rozsianym i o działalności PTSR znajdą Państwo na stronie www.ptsr.org.pl

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Twinpigs - Miasteczko Westernowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj