czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 lipca 2017
  • 1 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1802

III Konkurs Fotograficznym "Powiat Bielski-XX lat"

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej zaprasza do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt.: "Powiat Bielski - XX lat" promującym dorobek dwudziestu lat istnienia, a także walory krajoznawcze powiatu bielskiego poprzez sztukę, jaką jest fotografia.

zdjęcie, fotografi, fotografia, wystawa, warsztaty


Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Głównym celem konkursu jest promowanie powiatu bielskiego oraz upowszechnianie fotografii o wysokich walorach estetycznych i artystycznych.

Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia 2017 roku. Termin zgłaszania prac upływa 31 grudnia 2017 roku.

Organizator przewiduje następujące nagrody: I miejsce - bon zakupowy na kwotę 700zł, II miejsce - bon zakupowy na kwotę 500zł, III miejsce - bon zakupowy na kwotę 300zł. Nagroda specjalna samorządowego miesięcznika Mój Powiat - nagroda rzeczowa. Wyróżnienia (o ilości decyduje jury) - atrakcyjne zestawy promocyjne gadżetów powiatu bielskiego.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.bielsko.pl w zakładce KONKURSY

kk / czecho.pl
źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.