Rozrywka

  • 22 października 2017
  • 28 października 2017
  • wyświetleń: 3051

Spektakl Dance Away - wystąpią: Carrantuohill,Ireneusz Krosny,Salake

Za nami:

Zespół muzyczny: Carrantuohill, wokal: Anna Buczkowska, mim: Ireneusz Krosny, balet: Salake. Wszystkie te podmioty artystyczne występują razem na scenie. Nie jest to spektakl, gdzie każdy z wymienionych artystów występuje oddzielnie. To niezwykłe widowisko będzie można zobaczyć w sobotę, 28 października o godzinie 16.30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

KonkursPrzedstawienie opowiada o wracających do kraju polskich znanych i lubianych artystach, którzy jakiś czas przebywali na "Zielonej Wyspie", czyli Irlandii... Wszystko dzieje się w tonacji wesołej i skocznej muzyki, która pochodzi z tego pięknego kraju. Całością spektaklu kieruje reżyser.

Widza może mile zaskoczyć każdy z artystów. Okazuje się, że mim Krosny wcale nie jest tylko mimem. Potrafi być pianistą czy gitarzystą... Zespół Carrantuohill w pewnym momencie potrzebuje pomocy lekarskiej... na sali oczywiście jest lekarz. Balet Salake świetnie prezentuje taniec irlandzki. Wiele innych zaskakujących scen pojawia się podczas Spektaklu: Dance Away! Powinniście to zobaczyć!

Spektakl Dance Away - wystąpią: Carrantuohill,Iren

BM / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj