Rozrywka

  • 10 maja 2018
  • 28 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3312

Kolonie piłkarskie dla najmłodszych - trwają zapisy

Materiał partnera:

Z myślą o najmłodszych miłośnikach piłki nożnej w sierpniu zostanie zorganizowany wakacyjny wyjazd na Kolonie piłkarskie do Bukowna! Do udziału zapraszamy dzieci z roczników 2012-2008! Termin 4-10 sierpnia.

Centrum Aktywności Ruchowej


Kiedy jest odpowiedni moment na samodzielny wyjazd dla dziecka? Być może właśnie się zbliża! Doskonała baza treningowa oraz rekreacyjna ośrodka w Bukownie sprawi, że trwający sześć dni obóz oprócz świetnej zabawy podczas gry w piłkę, pozostawi w pamięci uczestników doskonałe wspomnienia i utrwali pozytywny stosunek do sportu i aktywności fizycznej.

Dla części uczestników może to być pierwszy wyjazd bez rodziców, ale warto przejść przez tę lekcję! To tylko 60 km od domu! O aktywnie spędzony czas zadba doświadczona i wykwalifikowana kadra szkoleniowa.

Centrum Aktywności Ruchowej


Wszystko co musisz wiedzieć:
  • Termin: 4-10 sierpnia
  • Zakwaterowanie: MOSiR Bukowno - Dom Turysty Tramp (ul. Spacerowa 1, 32-332 Bukowno) - http://www.mosirbukowno.pl
  • Cena: 820zł
  • Udogodnienia: Noclegi w pokojach 2-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny. Do dyspozycji boiska piłkarskie (trawiaste oraz Orlik), hala sportową z boiskiem do gier zespołowych i badmintona. Na terenie ośrodka znajduje się kąpielisko. W okolicy dostępne liczne szlaki spacerowo-edukacyjne.
  • Cena zawiera: wyżywienie (3 posiłki dziennie), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, animatorów zapewniających niezapomniane wrażenia, gry i zabawy na obiektach sportowych, zajęcia sportowe, wycieczki, gry i zabawy terenowe, ubezpieczenie, transport.


Centrum Aktywności Ruchowej


Zapisu można dokonać pod adresem http://centrumar.pl/wydarzenia/kolonie-pilkarskie-dla-najmlodszych-bukowno-2018/

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 575-723-237.

Zapraszamy!

Centrum Aktywności Ruchowej


PACO

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 729992163Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj