czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2123

[ZDJĘCIA] Dzień Dziecka w Śląskim Centrum Tenisa już za nami!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Dzień Dziecka w Śląskim Centrum Tenisa już za nami! Jak było? Sami zobaczcie zdjęcia! Bawiło się z nami ponad 70 dzieci wraz z rodzicami!

Dzień Dziecka w Śląskim Centrum Tenisa · fot. Śląskie Centrum Tenisa


Były zajęcia sportowe, fitness, boxercise dla dzieci, tenis, zajęcia motoryczne, malowanie twarzy (księżniczka i spiderman niezmiennie na 1. miejscu!), zabawy z animatorkami, pokazowe jezioro łabędzie w wykonaniu małych baletnic, plac zabaw, grill, lody i na deser wielkie losowanie nagród, w których każdy zdobył coś dla siebie!

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie mimo porannej burzy! Dziękujemy Burmistrzowi Pszczyny Dariuszowi Skrobolowi za objęcie imprezy swoim patronatem, za piękne upominki i medale dla dzieci. Dziękujemy firmie Wilson Polska za organizację Wilson Kids Day. Dziękujemy firmie DuoLife za degustację najlepszych suplementów diety. Dziękujemy GRAMY za pyszne lody, których mógł skosztować każdy uczestnik imprezy!

Dzieci i rodzice mogli poczuć przedsmak sportowych wakacji, czyli półkolonii organizowanych w Śląskim Centrum Tenisa przez całe lato (nabór trwa!). Półkolonie w Śląskim Centrum Tenisa to taki dzień dziecka, który trwa przez całe 2 tygodnie!

Zapraszamy do zapisów w Recepcji Klubu - tel. (32) 210-11-61. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania Rodziców!

Jesteście super!Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj