Rozrywka

  • 25 czerwca 2018
  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 3158

Najlepsze półkolonie w Pszczynie w Śląskim Centrum Tenisa

Materiał partnera:

Chcesz, aby Twoje Dziecko zdrowo i aktywnie spędziło wolny wakacyjny czas? Ruszają zapisy na "Sportowe Wakacje" - półkolonie sportowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie dla dzieci w wieku 6-13 lat.Będzie dużo sportu, tenis ziemny, koszykówka, piłka nożna, fitness dla dzieci, tenis stołowy, badminton, squash i moc innych atrakcji, pyszne posiłki w klubowej Restauracji La Grande oraz coś, bez czego wakacje nie byłyby wakacjami - otwarty basen!

Zajęcia prowadzi najlepsza kadra trenerska na śląsku. Zapraszamy zarówno młodych tenisistów, jak i dzieci, które jeszcze nie miały kontaktu z tenisem.

Zapisy w Recepcji Klubu (Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna, ul. Bieruńska 78) - osobiście lub pod nr tel. (32) 210-11-61. Ilość miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać swojego Młodego Sportowca już dziś na najbardziej dogodny dla siebie turnus!

Oj, to będą udane wakacje!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj