Rozrywka

  • 2 sierpnia 2018
  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8308

"Pociąg do Stacji Forma" ma już 5 lat, a za sobą 67 stacji

Materiał partnera:

Autorski projekt Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma" już od 5 lat zabiera nie tylko mieszkańców naszego miasta, ale osoby z całej Polski w kolejne swoje stacje, aby promować aktywne spędzanie wolnego czasu oraz uczyć racjonalnego i zdrowego odżywiania.

Pociąg do Stacji Forma to - akcje charytatywne (wielki charytatywny maraton fitness, WOŚP, "Trenuje aby pomagać", Wielkie noworoczne spalanie kalorii, Trening Boot Camp na rzecz dzieci), maratony fitness, imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, treningi Boot Camp, "Kolejne starcie w strefie Mega Mocy", szkolenia, warsztaty dietetyczne. Wszystkie stacje cieszą się dużym zainteresowaniem wielu osób z różnych środowisk, grup społecznych i wiekowych, które po 5 latach mocno identyfikują się z "Pociągiem do stacji Forma".

Pierwszą stacją Pociągu w 2013 roku była akcja " Czechowice Sportowcy dla Amelki" na tej stacji do pociągu wsiedli:
- MKS
- MOSiR Czechowice Dziedzice
- TKKG
- Klub "Black Devils"
- MRKS Czechowice-Dziedzice
- Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji w Kaniowie
- Siłownia Fitness Park

Po 5 latach Pociąg dociera również do kolejnych miast zabierając w swą podróż mieszkańców naszego miasta. Trzy ostatnie stacje pociągu to treningi wyjazdowe: Zakopane, Ogrodzieniec, a w najbliższym czasie Wieliczka. Każda z tych stacji ma na celu promocję nie tylko aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również promocję naszego miasta.

Elżbieta Zarębska: "Wszystkim tym, którzy do tej pory wsiedli do mojego pociągu bardzo dziękuje i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych moich pomysłach, projektach oraz akcjach charytatywnych. Dziękuje również burmistrzowi naszego miasta za poparcie i patronat mojego projektu."

"Pociąg do Stacji Forma" ma już 5 lat, a za sobą 67 stacji.


Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj