czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 lutego 2007
  • wyświetleń: 925

Max Klezmer Band w Bugsy

Reklama

W sobotę 10 marca w Bugsy's Jazz Club wystapi Max Klezmer Band - formacja, która od początku swego istnienia w 1998 roku, skupiła się na wykonywaniu tradycyjnej muzyki żydowskiej. Dzięki oryginalnemu doborowi instrumentów oraz ciągłym twórczym poszukiwaniom muzykom udało się wypracować swój własny, unikalny styl muzyczny i niepowtarzalne brzmienie wykonywanych utworów o czym będziecie już wkrótce mogli sie przekonać.

Początek koncertu o godzinie 20.00, bilety w cenie 20 zł.

W obecnym kształcie Max Klezmer Band funkcjonuje od 2006 roku. Kontynuuje przygodę ze sztuką, łącząc muzykę klezmerską z jazzową w oryginalnych aranżacjach tematów tradycyjnych i własnych kompozycjach. Formacja posiada w swym dorobku już kilka płyt, z których ostatnia nosi tytuł "Nu Klezmer Project". Obecnie muzycy wspólnie pracują nad wydaniem dwóch nowych albumów - autorskiej płyty studyjnej i koncertu live.

Zespół koncertuje w Polsce i Europie (Szwecja, Białoruś, Łotwa, Słowacja, Czechy, Niemcy, Francja, Belgia). Współpracuje także z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Więcej na stronie internetowej http://www.maxklezmerband.com/ class=dodaj target=_blank>http://www.maxklezmerband.com.

Bugsy's Jazz Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.