czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 sierpnia 2019
  • 31 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1689

Poziom 3: We Love Ibiza - zakończenie wakacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poziom 3" podaj

Za nami:

Wakacje 2019 powoli dobiegają końca! Pożegnajmy je zatem w hucznym stylu... Zapraszamy na specjalną edycję imprezy We Love Ibiza, podczas której będziecie mogli usłyszeć najlepsze housowe numery! To będzie godne pożegnanie wakacji!

Specjalnie dla Was zagrają:
  • Alexsoundra,
  • Dario,
  • Frxy.


Nie przegapcie zakończenia wakacji i wpadajcie do Poziomu 3!

  • Sobota, 31 sierpnia
  • Do godziny 23:00 - wstęp za free, po 23:00 - 10 zł
  • Impreza + 18
  • Poziom 3, ul. Bednarska 3, Pszczyna


Bezpłatne rezerwacje stolików: 535 200 281 lub przez FB. Zapraszamy!

Poziom 3


Geneza We Love Ibiza

Dario: Cały pomysł projektu "We Love Ibiza" powstał w 2000 roku od mojego pobytu na wakacjach na Ibizie. Wszystko zaczęło się od sklepu muzycznego Delta Discos, gdzie przypadkowo poznałem dj Oliviera, na ówczesny czas jednego z rezydentów clubu Amnesia.

Właśnie dzięki niemu miałem okazję poznać nie tylko życie klubowe tej pięknej wyspy, ale przede wszystkim poznać kulisy niesamowitej machiny imprezowej i zasad, do których stosują się najlepsi dj-e na świecie.

Dzięki uprzejmości i życzliwości rezydenta, a teraz już mojego serdecznego przyjaciela zagrałem dokładnie 45 minutowego seta na rozpoczęcie środowej imprezy w Amnesii, co było dla mnie niesamowitym przeżyciem.

Znajomość z dj-em Olivierem zaowocowała tym, że od tego czasu regularnie współpracujemy i spotykamy się raz na kilka lat organizując wspólne eventy.

W 2014 r. mieliśmy okazję zagrania razem na Gran Canarii w clubie PACHA oraz dzięki uprzejmości rezydentów Alessandro Carbone i Dani Vasqeza w clubie BUBBLES.

MY KOCHAMY IBIZĘ, dlatego istotą projektu było zarażanie magiczną kulturą tej wyspy jak największej liczby ludzi w Polsce. Ale również cudowną house-ową muzyką, która rozbrzmiewa tam nie tylko w najlepszych światowych, ale nawet na ulicach i plażach.

Imprezy które organizujemy od 2001r. cieszą się niesamowitą popularnością gdyż przyciągają jak magnez, nie tylko naszych najbliższych przyjaciół ale z biegiem lat przyciągnęły ludzi z całej Polski.

Oprócz niesamowitych dj-i serwujących najlepsze ibizowe nuty do naszych setów zapraszamy artystów grających na bębnach, perkusji, skrzypcach, trąbkach, saksofonach i gitarach.

Graliśmy i gramy dla ludzi oczekujących zabawy na najwyższym muzycznym poziomie. Ze względu na to, że gramy 4 imprezy rocznie (edycje odpowiadające) porom roku. Ludzie czują lekki niedosyt, a zarazem nie mogą doczekać się kolejnej edycji np. WE LOVE IBIZA- presents: SPRING HAPPINESS.

Nasze granie to nie jakieś " kolejne house party" . Tylko niesamowite wydarzenie, a przede wszystkim spotkanie przyjaciół kochających dobrą zabawę z ludźmi na poziomie.


Frxy (współorganizator od 2014 roku): Wszystko zaczęło się od momentu, gdy poznałem Daria, podczas jednej imprezy. Można powiedzieć, że poznaliśmy się przypadkiem, ale to chyba nie mógł być przypadek. Usłyszał jak gram i podszedł do mnie, przedstawił się i zaproponował, zagranie na jego urodzinowej imprezie.

Rozmawialiśmy sporo i narodził się pomysł zorganizowała kolejnej imprezy "We Love Ibiza" w pszczyńskim klubie Bednarska 3. Impreza odbyła się w lipcową sobotę 2014 roku.

Frekwencja była spora i ludziom spodobała się ta impreza. Graliśmy rozmaite housowe numery i można powiedzieć, że każdy z nas ma swój styl, co owocuje graniem kilku różnorodnych setów podczas imprezy.

W klubie Bednarska 3 zorganizowaliśmy jeszcze kilka edycji zarówno w 2014 jak i 2015 roku i każda z nich cieszyła się dużą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się dalej realizować ten projekt, grając w najlepszych klubach w Polsce.

"We Love Ibiza" z pewnością zasługuje na uwagę, bo nie jest to kolejna impreza jakich pełno, ale event który ma swój niepowtarzalny klimat i renomę wyrobioną przez te wszystkie lata.

To namiastka tego co na prawdę dzieje się na Ibizie. Namiastka, która pozwala zapomnieć o problemach i przenieść się na tę magiczną wyspę! Zapraszamy na Ibizę:)


Poziom 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 535200281
kom. 507070861Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poziom 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poziom 3" podaj