Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 19 marca 2007
  • wyświetleń: 836

Koncert Voo-Voo w Bugsy

Koncert Voo-Voo w Bugsy
Voo Voo zagra w Bugsy 30 marca


Kiedy w 1986 roku wydali swój debiutancki album znaleźli się w gronie najbardziej obiecujących polskich zespołów. Dziś mając na koncie ponad dwadzieścia płyt są uważani za jedną z najbardziej wszechstronnych krajowych grup muzycznych. Ostatni ich album pt. „21” jest również projektem wyjątkowym, zrealizowany został z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy "Aukso" pod dyr. Marka Mosia.

Zespół Voo-Voo, bo o nich mowa, wykonuje bardzo zróżnicowaną muzykę, opierając się przede wszystkim na rocku i folku, a przy okazji czerpiąc natchnienie ze współczesnych gatunków, takich jak drum'n'bass czy hip-hop. Już za kilka dni członkowie zespołu Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Piotr Żyżelewicz i Karim Martusewicz wystąpią w Pszczynie.

Koncert odbędzie się w Bugsy Jazz Club w piątek 30 marca, początek o godzinie 20.00. Wszyscy, którzy ten wieczór chcą spędzić z Voo-Voo mogą już nabywać bilety w cenie 30 zł.

new / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.