czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2007
  • wyświetleń: 1488

Kręcioł Czechowicki

Koło Automobilklubu Śląskiego w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza 1 kwietnia na 1 Kręcioł Czechowicki. Zawody składać się będą z 2 asfaltowych prób, rozgrywanych na placach dawnego składy celnego przy ulicy Legionów, przejeżdżanych co najmniej 2 razy (w zależności od ilości startujących załóg będzie dodatkowy przejazd) Zapisy przyjmujemy poprzez stronę internetową www.wrcfan.sck.pl oraz w dniu zawodów do godziny 10, start zawodów przewidziany jest na godzinę 11. Wpisowe wynosi tylko 30 złotych (obejmuje poczęstunek).

Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji, będzie to doskonała możliwość doskonalenia jazdy, a dla osób startujących w KJS'ach dobry trening przed KJSem Beskidzkim. Dla najlepszych załóg przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dodatkowe wymagania od zawodników: kaski, apteczka, ubezpieczenie oc+nnw, pilot musi mieć ukończone 17 lat.

Patronem medialnym jest Czechowicki Portal Motoryzacyjny – WRCfan – www.wrcfan.sck.pl. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: zespol_rajdowy@interia.pl lub wrcfan@sck.pl

Zapraszamy!

Koło Automobilklubu Śląskiego w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.