czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 stycznia 2020
  • 13 stycznia 2020
  • wyświetleń: 1942

MDK zaprasza na kurs tańca towarzyskiego i weselnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Zapraszamy na kursy tańca - towarzyskiego dla początkujących i użytkowego, weselnego dla początkujących.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących - uczestnicy poznają i systematycznie ćwiczą kroki podstawowe i figury tańców towarzyskich zawarte w Światowym Programie Tanecznym.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quick­step) oraz latyno­amerykańskie (cha-cha, rumba, samba, jive).
Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor choreograf tańca.

Pierwsze zajęcia w 13.01.2020 (poniedziałek), godz. 18:45

Kurs tańca weselnego - użytkowego dla początkujących, tańczonego w parach, który w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany.

Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego...

Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę.Na zajęcia kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha ... oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego.

W czasie zajęć uczymy jak zachować prawidłową postawę, znajdować rytm w melodiach szybszych i wolniejszych oraz poznajemy sekrety prowadzenia, tak aby każdy z uczestników naszych zajęć był w stanie opanować realizowany materiał i w przyszłości zabłysnąć na parkiecie.

Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Pierwsze zajęcia 13.01.2020 (czwartek), godz. 19:15. Szczegółowe informacje pod nr 784 799 139.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj