czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 1 czerwca 2007
  • wyświetleń: 2175

Wakacyjne wycieczki z MDK

Wakacyjne wycieczki z MDK
Czechowicki MDK zabierze nas na atrakcyjne wakacyjne wycieczki po regionie.


Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na wakacyjne wycieczki. Na początek przygotowano cztery eskapady: do Wieliczki, do chorzowskiego ZOO, okolic Krakowa, a także po krainie "Nieznany Śląsk".

Wycieczka do Wieliczki odbędzie się jako pierwsza. Już 28 czerwca będziemy mogli zwiedzić kopalnię soli, Muzeum Zup Krakowskich, a także Alwernię. Koszt biletu to 40 zł (normalny) lub 25 zł (ulgowy).

24 lipca MDK zaplanował wyjazd na "Nieznany Śląsk". W programie eskapady: Racibórz, Rudy Raciborskie, a także Pławniowice ze wszystkimi zabytkami tych miejscowości. Cena wyjazdu to 5 zł.

Na początku sierpnia, dokładnie dziewiątego, wyruszymy w okolice Krakowa. Przed nami zwiedzanie Niepołomnic, Wiśnicza oraz dolinek jurajskich. Koszt: 5 zł.

30 sierpnia Miejski Dom Kultury zabierze nas do ZOO w Chorzowie. Obserwacja zwierząt oraz spacer po Wojewódzkim Parku Kultury i Rozrywki to główne atrakcje tego dnia. Ceny na wycieczkę to 10 zł (bilet normalny) oraz 5 zł (bilet ulgowy).

Wyjazdy na wycieczki z parkingu MDK o godzinie 8.00. Liczba miejsc ograniczona, będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Informacji udziela i zapisy przyjmuje sekretariat MDK. Transport, przewodnika i ubezpieczenie pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.