czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3654

Projekt redakcjaBB dla młodych dziennikarzy - trwa rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja do kolejnej już 12 edycji działań projektu dziennikarskiego redakcjaBB w Bielsku-Białej. Zgłoszenia tylko do 15 lipca!

Reklama

Z redakcjąBB współpracuje już blisko 500 młodych osób wspieranych przez doświadczone grono mentorskie złożone z lokalnych autorytetów z zakresu dziennikarstwa, fotografii, grafiki oraz sztuk audiowizualnych. W ramach projektu odbywają się dziesiątki godzin warsztatów i spotkań ze specjalistami, artystami oraz postaciami ważnymi w naszym regionie, a nawet i kraju. Za projektem redakcjaBB już 5 lat działania, 11 magazynów i niezliczone historie oraz towarzyszące im zdjęcia i grafiki, które redakcyjna młodzież przedstawiała na stronach kolejnych numerów. Nie zwalnia jednak tempa - przed nami 12 numer magazynu redakcjaBB.

Dla młodych dziennikarzy dostępne są komputery z profesjonalnym oprogramowaniem, sprzęt fotograficzny, tablety graficzne oraz przestrzeń przy ul. Krasińskiego 5a w Bielsku-Białej, gdzie można nie tylko rozwijać swoje pasje, ale też wypić herbatę w oczekiwaniu na autobus czy pograć w planszówki. Projekt jest realizowany przez fundację Zróbmy.To.

Do dołączenia do projektu zaproszona jest młodzież z Bielska-Białej i pobliskich miejscowości w wieku od 15 do 25 lat. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie redakcjabb.pl. Rekrutacja trwa do 15 lipca!

Chcesz się sprawdzić, poszerzyć horyzonty i poznać super ludzi? Piszesz? Projektujesz? Programujesz? Robisz zdjęcia lub filmy? Masz pomysły i energię do działania? A może chcesz się tego wszystkiego nauczyć? Daj się poznać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie redakcjabb.pl i dołącz do zespołu redakcyjnego.

Więcej informacji na stronach redakcjaBB.pl i centrum.miasta.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/redakcjaBB/

Kontakt:
redakcjaBB
tel. 512 65 65 08
redakcja@redakcjaBB.pl
ul. Krasińskiego 5a (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

redakcjaBB

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.