czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4222

Weź udział w konkursie "Wakacyjna przygoda w powiecie bielskim"

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje Konkurs "Wakacyjna przygoda w powiecie bielskim", w ramach którego uczestnicy mają za zadanie wykonać oryginalne utwory literackie oraz pocztówki z wakacji w powiecie bielskim.

Reklama

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Weź udział w konkursie "Wakacyjna przygoda w powiecie bielskim" · fot. Mariusz


Celem konkursu jest przede wszystkim zainteresowanie dzieci i młodzieży dziedzictwem kulturowym oraz atrakcjami turystyczno-przyrodniczymi powiatu bielskiego oraz inspirowanie do twórczości plastycznej i literackiej.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 - 18 lat uczęszczających do przedszkoli (klasy "0"), szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub placówek wychowania pozaszkolnego zlokalizowanych na terenie powiatu bielskiego.

Konkurs ma charakter otwarty i odbywa się w dwóch kategoriach:
  • literacka - utwór poetycki (wiersz rymowany lub biały, fraszka, oda) do 2 stron formatu A4 (czcionka Times New Roman, rozmiar 12 pkt) opowiadający o ciekawych przygodach, zabawnych wspomnieniach lub emocjonujących momentach przeżytych podczas wędrówek po beskidzkich szlakach lub zwiedzania atrakcji turystyczno-kulturowych powiatu bielskiego.
  • plastyczna - "pocztówka z wakacji w powiecie bielskim" wykonana jedną z technik plastycznych tj.: rysunek, obraz malowany lub wyklejany, linoryt, wydrapanki, wydzieranki lub kolaż. Praca musi być wykonana w formacie 10 x 15 cm oraz naklejona na sztywny karton do formatu A4.


Termin nadsyłania prac bezpośrednio przez uczestników konkursu wyznaczono do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.