czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2020
  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 1957

Stand-up w Starej Cynkowni: Magda Kubicka i Paulina Potocka

Za nami:

20 lipca o godzinie 19.00 w Dworku Stara Cynkownia w Czechowicach- Dziedzicach wystąpią dwie petardy kobiecej sceny komediowej: Magda Kubicka, ze swoim najnowszym programem "Love me Tinder" oraz Paulina Potocka.

Reklama

stand-up


Po swoim pierwszym komediowym programie "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda Kubicka dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów. Z nowego programu "Love me Tinder" dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Paulina Potocka przemieszcza się po Polsce coraz sprawniej. Nie myli stacji kolejowych ze stacjami paliw. Ani oleju napędowego z benzyną. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że jesteśmy na tej planecie na chwilę i zaraz to wszystko się skończy. Zanim jednak wizja końca się ziści Paulina opowie kilka nowych żartów i siedem refleksji.

Prowadzenie: Piotr Przytuła
Bilety: 30zł / w dniu imprezy 40zł
Ilość miejsc ograniczona!

Link do biletów : www.kupbilecik.pl/imprezy/52805/Czechowice-Dziedzice/Magda+Kubicka+Stand-up/

Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania.

Uwaga: w związku ze stanem epidemii:
  • Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa,
  • Uczestnik biorący udział w wydarzeniu ma obowiązek utrzymania dystansu publicznego, również na widowni,
  • Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora,
  • Kupując bilet, uczestnik akceptuje klauzulę dot. ochrony danych osobowych, umożliwiającą Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.