czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1737

Zlot Aut Tuningowych w Porębie

Zlot Aut Tuningowych. 16 czerwca. Parking przed dyskoteką w Porębie. Na imprezę zapraszają Pszczyński Klub Tuningowy oraz Disco Weekend. Początek o godzinie 15.00. Bawić będziemy się do późnego wieczora. Wszystko na cel charytatywny dla Pszczyńskiego Domu Dziecka!

Zlot Aut Tuningowych w Porębie


W najbliższą sobotę na parkingu przed Disco Weekend zobaczymy szybkie, podkręcone i doposażone w najnowsze nowinki techniczne samochody sportowe i osobowe. Nie zabraknie dobrej zabawy i wielu konkursów.

Organizatorzy zaplanowali zawody Car-Audio, rywalizacje na najgłośniejszy wydech, konkurs palenia opon i oczywiście wybór najniższego i najładniejszego auta sobotniego zlotu. Pod namiotem będziemy mogli również zmierzyć się w komputerowej grze Need for Speed na konsoli Playstation 2. Dla najlepszych wszystkich imprez pamiątkowe dyplomy.

W czasie zlotu równocześnie będą przeprowadzane licytacje. Wystawione na aukcje zostaną między innymi radio samochodowe, a także pozostałe części tuningowe. Będzie również możliwość spróbowania smakowitych dań z grilla.

Płatny wjazd samochodów 10 zeta. Wszyscy uczestnicy zlotu maja wstęp gratis do Dyskoteki!

Zlot Aut Tuningowych w Porębie jest imprezą charytatywną. Dochód z zabawy zostanie przekazany na zakup rowerów dla Domu Dziecka w Pszczynie.

Pszczyński portal pless.pl i czechowicki czecho.pl objęły imprezę patronatem medialnym. Tuż po niej znajdziecie u nas zdjęcia i filmy ze zlotu! Dodatkowe informacje również na stronie www.p-k-t.pl.

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.