czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2020
  • wyświetleń: 2510

Kino letnie w czechowickim Świcie, czyli seanse dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Kino letnie to cykl porannych seansów dla najmłodszych widzów w czechowickim Kinie Świt. W sierpniowym repertuarze znalazł się przygodowy "Wiking i magiczny miecz", kosmiczna przygoda z tytułowym SamSamem i pierwsza kinowa animacja 'Scooby-doo".

Reklama

Wiking i magiczny miecz
Kadr z filmu Wiking i magiczny miecz · fot. materiały prasowe


Kino letnie3-4 sierpnia
11.00 Wiking i magiczny miecz
6 sierpnia
11.00 Wiking i magiczny miecz
10-14 sierpnia
11.00 Samsam (franc./b.o.)
17-20 sierpnia
11.00 Samsam
21 sierpnia
11.00 Scooby-doo (usa/b.o.)
24-27 sieprnia
11.00 Scooby-doo

Opisy filmówWiking i magiczny miecz (2019)Wigi jest synem wodza wikingów mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczelnym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia. (opis dystrybutora kino)

Scooby-doo! (2020)W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. "Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie - wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał. (opis dystrybutora kino)

SamSam (2019)Samsam z grupą przyjaciół przemierza kosmos w poszukiwaniu zaginionej supermocy.

Bilety:


Wiking i magiczny miecz - 14 zł,
Samsam, scooby-doo - 12 zł.

ar / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj