czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1315

Poetycki konkurs ''Impulsów i niuansów''

"... a piękno jest najbliżej, gdy czas się oddala..." - te słowa ks. Jana Twardowskiego są mottem drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Impulsy i niuanse". Do udziału w zabawie zaprasza Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie w pięciu egzemplarzach (maszynopisu lub wydruku) maksymalnie trzech wierszy o dowolnej tematyce i w dowolnej formie, nie publikowanych i nie nagradzanych przed ogłoszeniem wyników konkursu. Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział wszyscy twórcy, którzy ukończyli 15 lat.

Każda praca winna być opatrzona godłem (prace jednego autora występujące pod kilkoma godłami nie będą rozpatrywane). Dołączyć do nich należy zaklejoną kopertę (również z godłem), a zawierającą imię, nazwisko oraz dokładny adres i nr telefonu autora. Mile widziane będzie umieszczenie kilku słów o sobie.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 25 sierpnia na adres: Miejski Dom Kultury, 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 42, z adnotacją "Konkurs Poetycki". Oceny prac dokona jury skupiające m.in. twórców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich oraz osoby reprezentujące czechowicki MDK.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi ostatniego dnia października; laureaci w wynikach zostaną powiadomieni pisemnie w odpowiednim terminie. Na najlepszych czekają nagrody: Grand Prix w wysokości 1.000 zł oraz 3 wyróżnienia (każde w wysokości 500 zł).

kul / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.