czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 2202

Trwa nabór na nowe zajęcia dla kobiet "Salsa Lady" w "Soca"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SOCA Studio Tańca" podaj

Studio Tańca "Soca" prowadzi nabór na nowe zajęcia dla kobiet - "Salsa Lady". Zajęcia prowadzi Anna Kurowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Europie i jedna z najlepszych tancerek salsy kubańskiej w Polsce, uczestniczka prestiżowych kongresów salsy w Polsce i na naszym kontynencie.

Reklama

SOCA Studio Tańca


Anna Kurowska jest znana z wyjątkowego stylu, w którym łączy techniki tańców afro-kubańskich ze zmysłowymi i kobiecymi ruchami kubańskiego stylingu. Od wielu lat promuje tańczenie salsy czy timby przez kobiety na obcasach. Najbardziej kocha salsę za wolność którą wyzwala i sprawia, że każda kobieta może pokazać swoje wnętrze - może być subtelna, ale i silna jednocześnie i kokietować na parkiecie swoim ruchem.

Tańczyła w formacjach ‘’Los Animalses", ‘’La Sencje" oraz w spektaklu ‘’La Culpa". Obecnie rozwija swoje umiejętności taneczne także z zakresu Modern Jazz i Contemporary. Współtworzy międzynarodowy festiwal ‘’I am Cuban All Star" oraz projekt "Cuban Meet Up". Jej spontaniczne nagrania taneczne w social media ,udstępniają kubańskie i latynoskie gwiady : Marc Anthony, Gente de Zona, Leoni Torres czy Tuccar.

Pierwsze zajęcia startują już 7 września w poniedziałek o godz. 18.00. Zostały ostatnie wolne miejsca!
533 888 118

SOCA Studio Tańca

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Targowa 11

kom. 533888118Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SOCA Studio Tańca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SOCA Studio Tańca" podaj