czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 września 2020
  • 4 października 2020
  • wyświetleń: 3166

André Rieu z magicznego Maastricht na ekranie Kina Świt!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

André Rieu powraca, by podnieść swoich fanów na duchu w trudnym czasie epidemii. Holenderski maestro zaprasza do kin, by wraz z widzami bezpiecznie zjednoczyć się w muzyce, tańcu i radości. Specjalny koncert z rodzinnego miasta artysty już w niedzielę, 4 października o godzinie 14.00 obejrzymy w czechowickim Kinie Świt!

ReklamaW tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie. Postanowił przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najlepsze fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof.

Jak zapewnia André Rieu, będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. - Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości - mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. - Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show.

W koncercie "Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht" tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Muzyk przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki.

Koncert trwa 140 minut (w tym jedna przerwa). Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w sekretariacie MDK oraz na www.biletyna.pl: biletyna.pl/koncert/Andre-Rieu-Muzyka-z-Magicznego-Maastricht

adre rieu świt

ar / czecho.pl
źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj