czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 lipca 2007
  • wyświetleń: 1388

Ogólnopolski plener z Landskapistami

Serdecznie zapraszamy stałych bywalców i nowych, chętnych uczestników do udziału w 4-dniowym ogólnopolskim plenerze fotograficznym towarzyszącemu Spotkaniom z Fotografią pod hasłem „między dokumentem, pięknem, a kreacją”. Impreza odbędzie się w Rytrze (Beskid Sądecki) w dniach od 23 do 26 sierpnia.

Reklama

Skrótowa ramówka pleneru:

• Dzień pierwszy - dokument - powitanie uczestników i zakwaterowanie – słowo wstępne o idei, zasadach i przebiegu pleneru, część seminaryjna, wieczorne fotografowanie w plenerze, dyskusje, konsultacje.

• Dzień drugi – piękno - poranne fotografowanie plenerowe,śniadanie, spotkanie z zaproszonym gościem - artystą fotografikiem, część seminaryjna, prezentacje fotograficzne, popołudniowo-wieczorne fotografowanie, dyskusje, konsultacje.

• Dzień trzeci - kreacja - poranne fotografowanie plenerowe,śniadanie, część seminaryjna, prezentacje fotograficzne, popołudniowo-wieczorne fotografowanie, dyskusje, konsultacje.

• Dzień czwarty – poranne fotografowanie, podsumowanie i zakończenie pleneru, pożegnanie uczestników.

W plenerze wezmą ponadto zaproszeni goście, którzy prowadzić będą seminaria i dyskusje, a także zaprezentują swoje prace. Tym razem będą to Paweł Pierściński, Mieczysław Wielomski oraz Zbigniew Podsiadło. Całość imprezy zakończy się wystawą poplenerową, na temat której szczegółowe informacje uzyskają Państwo podczas pleneru.

Koszt uczestnictwa w 4 dniowym plenerze wynosi 200zł od osoby. W koszt wliczony jest nocleg, śniadanie a także udział w wystawie poplenerowej. Dojazd we własnym zakresie. Dodatkowy nocleg ze śniadaniem 45zł. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik pleneru proszony jest o zabranie swoich dotychczasowych prac (także w formie elektronicznej), które chciałby omówić, zaprezentować, czy poddać pod dyskusję. Będzie to zatem znakomita możliwość zaprezentowania prac szerszemu gronu fotografów.

Już teraz można zgłaszać chęć uczestnictwa w plenerze - dzwoniąc do na numer 602 333 521 (Piotr Targosz) i wysyłając informację pod adres mailowy - info@landskapisci.com

Formacja Fotograficzna Landskapiści

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.