Rozrywka

  • 6 listopada 2020
  • 9 listopada 2020
  • wyświetleń: 6464

Miejska Biblioteka oraz jej filie nieczynne od 9 listopada

W związku z decyzją Rządu od poniedziałku, 9 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zamyka siedzibę główną przy ulicy Paderewskiego oraz wszystkie swoje filie. Czytelnicy mogą jednak korzystać z wrzutni, dzięki której można zdalnie wypożyczać książki.

Wnętrze nowej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach - 27.08.2020
Miejska Biblioteka oraz jej filie nieczynne od 9 listopada · fot. mp / czecho.pl


Przypomnijmy, zgodnie z decyzją Rady Ministrów związaną z obecnie pogarszająca się epidemią w Polsce, od soboty, 7 listopada zamknięte zostają wszystkie instytucje kultury, w tym kina, teatry oraz biblioteki, oo czym pisaliśmy tutaj.

Zmiany dotkną również Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach oraz jej filii - MBP będzie nieczynna od poniedziałku, 9 listopada, do odwołania. Jak informuje instytucja, nadal czynne będą książkomat i wrzutnia, dzięki którym będzie można nadal wypożyczać książki. Jednak warto pamiętać, że czechowicka biblioteka planuje przerwę w działaniu tych urządzeń od 16 do 20 listopada w związku z reinstalacją systemu. Jak skorzystać z książkomatu? Mówi o tym poniższe wideo.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj