czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2007
  • wyświetleń: 2379

Dokąd z Czechowic na wakacje?

Gdzie wypoczywają czechowiczanie podczas wakacyjnych urlopów? Postanowiliśmy to sprawdzić! Opierając się na statystykach portalu czecho.pl sprawdziliśmy z jakich miejsc najczęściej zaglądają do wiadomości.

Reklama

Dokąd z Czechowic na wakacje?
Internauci w wakacje zaglądają na portal ze Słowacji. Na zdjęciu Bratysława.


Tylko porównując statystyki z poprzednim miesiącem możemy zauważyć, w których państwach wzrosło zainteresowanie naszym portalem. Liczby nie kłamią - najchętniej podróżujemy do państw ościennych i nad Morze Śródziemne.

Na liście tych, które w lipcu zanotowały największy skok są przede wszystkim kraje półwyspu bałkańskiego. Wśród nich prym wiedzie Chorwacja, ale tuż za nią już nasi południowi sąsiedzi: Słowacy i Czesi. Modne stały się również Węgry i Dania. Nie samą Europą jednak człowiek żyje. Na portalu czecho.pl w lipcu pojawiły się odwiedziny z ... Kanady i Tajwanu. Czy to efekt wakacyjnych wojaży mieszkańców naszego miasta?

Tradycyjnie bardzo wielu użytkowników odwiedzających czecho.pl trwale korzysta z internetu w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Austrii, Holandii, Belgii oraz Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Pozdrawiamy wszystkich urlopowiczów zaglądających na portal czecho.pl!

smm / czecho.pl

-----------------------------------------

Zachęcamy do nadsyłania swoich relacji i zdjęć z wypraw, wakacji. Jeśli tylko macie ochotę podzielić się z nami swoimi przeżyciami, czekamy! Opisy i zdjęcia prosimy przesyłać na adres redakcja@czecho.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.