czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2007
  • wyświetleń: 1912

Darmowe informacje o imprezach

Prowadzisz w swoim Pubie, Restauracji imprezy, jesteś właścicielem dyskoteki, klubu..., chcesz informować klientów na bieżąco o tym co dzieje się lub będzie się działo w Twoim lokalu? Chcesz pozyskać nowych klientów? Skorzystaj z naszego pakietu reklamowego. Tylko teraz 6 miesięcy gratis!

Reklama

Wystarczy, że prześlesz nam na adres redakcja@czecho.pl krótką informację o swoim lokalu, jego zdjęcie, dane teleadresowe i opis imprezy. My napiszemy newsa i zamieścimy w dziale "co, gdzie kiedy?". Więcej - bezpłatnie umieścimy Twoją wizytówkę w internetowej bazie czechowickich firm.

Tylko teraz w promocji, bez jakichkolwiek opłat! Dodatkowo, od daty umieszczenia pierwszej informacji przez kolejne pół roku będziemy pisać o organizowanych przez Ciebie imprezach za darmo!

Portal czecho.pl to ponad 3000 internautów dziennie. Dlaczego część z nich nie miałaby się pobawić w Twoim lokalu na zorganizowanej przez Ciebie imprezie? Zapraszamy do współpracy!

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.