czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 4848

Czytanie to frajda - blog czytelniczy czechowickich bibliotekarzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

"Czytanie to frajda" to blog czechowickiej biblioteki, na którym znajdziecie dosłownie wszystko: od recenzji książek, ciekawostek, aż po wzmianki o nietypowych i interesujących dniach - np. o Dniu Dinozaura.

Reklama

Powstał w 2013 roku i ciągle cieszy się zainteresowaniem najmłodszych czytelników oraz ich rodziców. Bibliotekarze starają się na bieżąco dodawać informacje o tym, co słychać w placówce. Dzięki zawartym na blogu zakładkom w łatwy sposób znajdziecie post lub informację, która Was interesuje.

Zachęcamy do odwiedzin http://czytanietofrajda.blogspot.com/, a także do dołączenia do oficjalnych obserwatorów w miejscu - "Obserwatorzy" jak i do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarzy.

Blog, jak i media społecznościowe biblioteki to kanały, poprzez które czytelnicy mogą pozostać w kontakcie z bibliotekarzami w czasie, kiedy placówki są zamknięte na skutek pogorszenia się sytuacji epidemicznej.

czytanie to frajda

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj