Rozrywka

  • 12 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5990

Za nami Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków

W czerwcu odbyła się Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków organizowana przez Publiczne Przedszkole Nr 8 w Czechowicach -Dziedzicach.

Za nami Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków
Za nami Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków · fot. PP nr 8


W spartakiadzie wzięło udział 14 czechowickich publicznych przedszkoli. Sportowe zmagania zostały objęte patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Celem przedsięwzięcia było uświadomienia dzieciom, jak wspaniale można się bawić na świeżym powietrzu a nie z tabletem w ręku. Uczestnicy, zgodnie z regulaminem, realizowali konkurencje sportowe na własnych ogródkach przedszkolnych.

Poszczególne zadania, które miały wykonać drużyny, wymagały od zawodników zwinności, skoczności i szybkości. Ważna była również umiejętność współpracy w zespole. Podsumowaniem spartakiady było wykonanie pracy plastycznej pt." Złodziej czasu". Nad prawidłowym przebiegiem spartakiady i zasadami fair play czuwali opiekunowie w poszczególnych placówkach.

Za nami Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków
Za nami Międzyprzedszkolna Spartakiada Przedszkolaków · fot. PP nr 8


Uczestnicy wydarzenia otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Czechowice-Dziedzice. Zakupiono również pamiątkowe puchary i dyplomy dzięki hojności Zakładu Usług Kominiarskich Panu Krzysztofowi Godzek. Dzięki rodzicom oraz przedstawicielom mBanku zostały przekazane gadżety na poczet tego wydarzenia.

- Dyrekcja Przedszkola Publicznego Nr 8 w Czechowicach -Dziedzicach serdecznie dziękuje panu burmistrzowi, który jak co roku obejmuje to wydarzenie honorowym patronatem. Dziękujemy opiekunom, wychowawcom za przygotowanie grup, ale przede wszystkim dziękujemy przedszkolakom, wszyscy spisali się na medal! - informuje PP nr 8.

Fotorelacje z realizacji przebiegu konkurencji można obejrzeć na stronach internetowych i portalach społecznościowych uczestników spartakiady.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.