Rozrywka

  • 19 listopada 2021
  • 16 stycznia 2022
  • wyświetleń: 6321

Beskid Żywiecki z Diablakiem: Wielka Rycerzowa

Za nami:

Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza na wycieczkę rodzinną w Beskid Żywiecki. Celem wycieczki jest poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Beskidu Żywieckiego oraz zdobycie Wielkiej Rycerzowej 1226 m n.p.m. Podczas wycieczki odwiedzimy Bacówkę PTTK na Rycerzowej. Uwaga! Zmienił się termin wyjazdu na 16 stycznia.

beskidy, zima
Zimowe Beskidy · fot. pixabay.com


W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji (w tym dzieci).

Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych. Należy wyposażyć się w odpowiednie do warunków, buty i ubrania a także odpowiednie wyekwipowanie żywieniowe.

Trasa: Soblówka - Rycerzowa Mała - Rycerzowa Wielka - Bacówka PTTK Na Rycerzowej - Soblówka.

Długość trasy: 10,5 km; suma przewyższeń: 700 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 3h 50min (może się wydłużyć).

Szczegóły wycieczki i możliwość zapisania się znajdują się na stronie klubu: https://kstdiablak.pl/2021/10/01/wycieczka-rodzinna-w-beskid-zywiecki-wielka-rycerzowa-28-11-2021r/

Zapraszamy
KST DIABLAK
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj