Rozrywka

  • 6 czerwca 2022
  • 12 czerwca 2022
  • wyświetleń: 4111

Wycieczka w Beskid Śląski - wschód słońca na Baraniej Górze

Za nami:

W nocy z 11 na 12 czerwca Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" zaprasza do udziału w nocnej wycieczce w Beskid Śląski. Tym razem, podczas nocnego przejścia chcemy zdobyć szczyt masywu źródliskowego rzeki Wisły i podziwiać zjawisko wschodu słońca z eksponowanego wierzchołka Baraniej Góry.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK"
Wycieczka w Beskid Śląski - wschód słońca na Baraniej Górze


Podczas przejścia zapoznamy się z zasadami bezpiecznego poruszania po górach nocą, z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Beskidu Śląskiego i rezerwatu przyrody Barania Góra. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa lub w razie niesprzyjających prognoz pogody przed wyjazdem, wycieczka zostanie przeniesiona na inny termin, a wpłacone środki zostaną zwrócone. Wymagane posiadanie latarki - najlepiej tzw. "czołówki".

Trasa: Wisła Czarne Fojtula - Barania Góra - Przysłop pod Baranią Górą - Wisła Czarne.

Długość trasy: 16,6 km; suma przewyższeń: 741 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 20min (może się wydłużyć).

Szczegóły wycieczki i możliwość zapisania się znajdują się na naszej stronie http://www.kstdiablak.pl.

ZAPRASZAMY!
KST DIABLAK
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj