czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 października 2022
  • wyświetleń: 1804

BEST CJO ON-LINE: zajęcia dla każdego!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj

Twój tryb życia nie pozwala Ci na to, by uczęszczać systematycznie na zajęcia językowe, a bardzo chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności z języka obcego? A może wolisz uczyć się elastycznie, z dowolnego miejsca na Ziemi? Zajęcia zdalne będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, a nasza szkoła językowa BEST posiada szeroką ofertę wirtualnych lekcji!

ReklamaZapraszamy na kursy grupowe online. Oferujemy m.in. angielski na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, francuski na poziomie A2 lub B2+, włoski C1 a nawet japoński dla początkujących!

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Dla osób preferujących indywidualne podejście i kontakt sam na sam z lektorem, polecamy kursy indywidualne online. Umożliwiają one najbardziej elastyczny tryb nauki, który sam dopasujesz do swoich możliwości! Możesz wybrać poziom, metodę, język branżowy, a niektóre zajęcia także z native speakerem lub z przygotowaniem do egzaminu i zdaniem go w zaciszu domowym!

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


W naszej szkole możesz zdecydować się nawet na naukę mniej powszechnych języków, dzięki czemu będziesz mógł wyróżnić się na tle kandydatów na miejsce pracy, czy podróżować po świecie bez barier językowych. Do zaoferowania mamy między innymi: norweski, szwedzki, koreański, turecki, słowacki, niemiecki, chiński, hebrajski.

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Gwarantujemy jakość nauki jak na zajęciach stacjonarnych dzięki metodzie nauczania BEST Communication Method® i nowoczesnym technologiom pozwalającym na interaktywną edukację.

Sięgnij po więcej informacji na stronie bestcentrum.online/

BEST Centrum Języków Obcych

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15

tel. 32 215 21 88
fax 32 747 30 73Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BEST Centrum Języków Obcych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj